Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

“Towards Collaborative Practice” (TCP) Study Visit on Social Entrepreneurship and Social Inclusion

7. december, 2020 o 8:00 - 11. december, 2020 o 17:00

Miesto konania: Online školenie

Termín: 7. 12. – 11. 12. 2020

Uzávierka prihlášok: 13. september 2020

Typ aktivity: študijná návšteva

Krátka charakteristika: Skvelá príležitosť spoznávať úspešné iniciatívy a učiť sa o sociálnom podnikaní a práci s mládežou v Maďarsku, ako aj o spôsoboch, ktorými je možné podporovať sociálne podnikanie medzi mladými ľuďmi vďaka Európskemu Zboru Solidarity. Pridaj sa, reflektuj, získavaj kontakty a uč sa o profesionálnych príkladoch a spôsoboch, ktorými je možné rozvíjať sociálne podnikanie a prácu s mládežou, a aplikuj tieto príklady vo svojich podmienkach. Táto študijná návšteva je unikátnou príležitosťou spoznávať sociálne podnikanie, a rolu, ktorú v ňom hrá práca s mládežou.

Ciele aktivity: 

  • cez niekoľko návštev v teréne spoznávať, ako je možné založiť sociálne podniky s cieľom propagácie inovácií a rastu spoločnosti;
  • facilitovať partnerstvá, vytvárať sieť medzi ľuďmi v sociálnom podnikaní;
  • vymieňať si príklady z praxe medzi rôznorodými sociálnymi a mládežníckymi podnikateľmi z Európy, susediacich partnerských regiónov, a z Maďarska.

Pracovný jazyk: anglický jazyk

Cieľová skupina: pracovníci s mládežou, manažéri mládežníckych projektov, školitelia, mládežnícki lídri, mládežnícki kouči

Počet účastníkov: 2 účastníci zo SR

Náklady spojené s účasťou na školení: Ubytovanie a strava sú hradené z prostriedkov programu Erasmus+. 90 % cestovných nákladov hradí účastníkovi slovenská Národná agentúra a 10 % si hradí účastník sám alebo hradí minimálne 20 EUR v prípade, že sa jedná o menšiu sumu. Odporúčame, aby si účastník zabezpečil aj cestovné poistenie počas doby trvania podujatia.

Kontaktná osoba:

Mgr. Natália Nemcová
tel.: (+421-2) 59 29 62 79
m.t.: (+421-917) 71 88 07
e-mail: natalia.nemcova@iuventa.sk

Podrobnosti

Začiatok:
7. december, 2020 o 8:00
Koniec:
11. december, 2020 o 17:00

Miesto udalosti

Školenie sa uskutoční online
Slovenská republika + Google Map