Nahrávam udalosti

Nadchádzajúce udalosti

udalosti Search and Views Navigation

Udalosť Views Navigation

november 2020

Youth work, national policies and solidarity action in Euro-mediterranean area

10. novembra o 8:00 - 26. novembra o 17:00
Školenie sa uskutoční online Slovenská republika + Google Map

Medzinárodná NET aktivita pre ľudí zapojených do Európskeho zboru solidarity, ktorí sú aktívni v Európsko-stredomorskej oblasti. Účastníci budú mať šancu na budovanie partnerstiev pre budúce projekty, ako aj výmenu nápadov a príkladov dobrej praxe. Školenie sa bude venovať niekoľkým bodom

Zobraziť viac »

december 2020

“Towards Collaborative Practice” (TCP) Study Visit on Social Entrepreneurship and Social Inclusion

7. decembra o 8:00 - 11. decembra o 17:00
Školenie sa uskutoční online Slovenská republika + Google Map

Skvelá príležitosť spoznávať úspešné iniciatívy a učiť sa o sociálnom podnikaní a práci s mládežou v Maďarsku, ako aj o spôsoboch, ktorými je možné podporovať sociálne podnikanie medzi mladými ľuďmi vďaka Európskemu Zboru Solidarity. Pridaj sa, reflektuj, získavaj kontakty a uč sa o profesionálnych príkladoch a spôsoboch, ktorými je možné rozvíjať sociálne podnikanie a prácu s mládežou, a aplikuj tieto príklady vo svojich podmienkach. Táto študijná návšteva je unikátnou príležitosťou spoznávať sociálne podnikanie, a rolu, ktorú v ňom hrá práca s mládežou. 

Zobraziť viac »

Konferencia: „On track 4 – Different youth work approaches for different NEET situations“

8. decembra o 8:00 - 12. decembra o 17:00
Školenie sa uskutoční online Slovenská republika + Google Map

Táto medzisektorová konferencia sa bude zaoberať problémami NEET a predstaví príklady dobrej praxe, so zreteľom na spoluprácu medzi prácou s mládežou a inými sektormi (formálne vzdelávanie, zamestnanosť, sociálny & podnikateľský sektor). Zároveň udalosť dbá na podporovanie budovania partnerstiev. Cieľom stretnutia je podporiť spoluprácu profesionálov z rôznych sektorov s cieľom vytvoriť lepšie možnosti pre mladých ľudí v NEET situácii a umožniť ich aktívne zapojenie do spoločnosti a integráciu do trhu práce.

Zobraziť viac »
+ Export udalostí